تبلیغات
love Real Madrid - مورینیو: هواداران باید از اینتر حمایت کنند
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

مورینیو: هواداران باید از اینتر حمایت کنند

یکشنبه 8 آبان 1390 12:50 ق.ظ

نویسنده : khalil sayahi
'خوزه مورینیو' سرمربی سابق اینترمیلان معتقد است، هواداران برای برد شنبه شب این تیم مقابل یوونتوس در سن سیرو باید یار دوازدهم تیمشان باشند. روزنامه گازتا دلو اسپورت در این باره نوشت: وی که اکنون هدایت رئال مادرید اسپانیا را بر عهده دارد از سال 2008 تا 2010 سرمربی اینترمیلان بود اما هنوز هم علاقه خود به این تیم را حفظ کرده است. 

 مورینیو در این مدت اینترمیلان را به قهرمانی در جام حذفی ایتالیا، سری آ و همچنین لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا رساند. 

 این مربی پرتغالی در سال 2010 به رئال مادرید پیوست اما همواره عملکرد شاگردان قدیمی خود را با علاقه دنبال کرده است. اینترمیلان در این فاصله سه مربی عوض کرده اما نتوانسته موفقیتی که در زمان مورینیو تجربه کرد را دوباره تکرار کند. 

 اکنون مردان ''کلودیو رانیه ری'' بعد از کسب فقط دو پیروزی در هشت بازی اول سری آ مقابل یوونتوسی قرار گرفته اند که 27 قهرمانی در سری آ را در کارنامه دارد. دیداری که به اعتقاد مورینیو می تواند نقطه عطفی برای فصل جاری اینترمیلان باشد. 

 مورینیو در این باره گفت: رانیه ری به حمایت شصت هزار هواداران اینترمیلان نیاز دارد. به تجربه او اطمینان دارم و در عین حال به بازیکنان هم مطمئن هستم. 

 وی افزود: همانطور که شما هم خوب می دانید من هنوز نتایج اینترمیلان را با علاقه زیادی دنبال می کنم. چیزی که امشب به آن نیاز داریم حمایت تماشاگران در سن سیرو است. آنها باید یار دوازدهم تیم در مقابل یوونتوس باشند. 

 یوونتوس در حالی قرار است در سن سیرو به مصاف اینترمیلان برود که علاوه بر صدرنشینی جدول مسابقات، در هشت بازی قبلی خود نیز شکست ناپذیر بوده است. 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -