تبلیغات
love Real Madrid - آگرو: سیتی تا الآن بهترین تیمم است
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

آگرو: سیتی تا الآن بهترین تیمم است

یکشنبه 8 آبان 1390 01:59 ق.ظ

نویسنده : khalil sayahiستاره آرژانتینی از زمان پیوستنش به سیتی در اوج است و از روند گلزنی اش در این تیم کاملا رضایت دارد.


 سرخیو آگرو ستاره آرژانتینی باشگاه منچسترسیتی در صحبتهایی به تمجید از هم تیمی هایش پرداخته و اعلام کرده که سیتی بهترین تیمی است که در آن توپ زده است.  

 این مهاجم آرژانتینی سه ماه پیش از اتلتیکومادرید به سیتی پیوست و از آن زمان تاکنون 10 گل برای تیم مانچینی به ثمر رسانده است. 

 آگروی 23 ساله در جریان دیدار تیمش مقابل ولورهمپتون که هفته گذشته در جام اتحادیه برگزار شد استراحت کرد و انتظار می رود تا در دیدار امشب تیمش در ترکیب ثابت سیتی قرار بگیرد. 

 آگرو در صحبتهایی به وب سایت رسمی باشگاه سیتی گفت:« از حضور در اینجا واقعا خوشحالم. چون تیم مابازیکنان خوبی دارد و این بهترین تیمی است که در آن بازی کرده ام. امیدوارم که بتوانیم در پایان فصل جامهای فراوانی کسب کنیم. می خواهم گلهای زیادی برای هواداران تیم بزنم. تک تک بازی های لیگ برتر، خیلی سخت هستند ولی ما نهایت تلاشمان را به کار می گیریم تا بیشترین پیروزیهای ممکن را به دست بیاوریم.» 
 آگرو در روز جمعه در ادامه صحبتهایش گفت:« برای تمام هواداران تیم بسیار خوشحالم. آنها هواداران فوق العاده ای هستند و من می توانم بگویم که آنها الان از شرایط تیم راضی اند. بسیار خوشحال می شوم که آنها به ورزشگاه می آیند تا فقط از من امضا بگیرند.» 

 مهاجم سابق اتلتیکومادرید در بخش پایانی صحبتهایش درموردبرد قاطعانه تیمش مقابل یونایتد در داربی منچستر گفت:« بسیار خوشحالم که در اولدترافورد گلزنی کردم. یونایتد تیم خیلی خوبی است ولی الان من به عملکرد خوب خودمان توجه می کنم. خیلی خوشحالم که در آن بازی به پیروزی رسیدیم. برد در اولدترافورد برای سیتی یا هر تیم دیگری خیلی سخت است.» 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -