تبلیغات
love Real Madrid - سرمربی لوانته پس از نخستین شكست در لالیگا
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

سرمربی لوانته پس از نخستین شكست در لالیگا

دوشنبه 9 آبان 1390 11:35 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahiمارتینس سرمربی موفق لوانته اگر چه که تیمش سرانجام در هفته یازدهم طعم شکست را چشید، اما تاکید کرد که این شکست منجر به تداوم نتایج بد این تیم نخواهد شد. 


   تیم لوانته دیشب در لالیگا برابر اوساسونا دو بر صفر مغلوب شد و پس از یازده هفته سرانجام طعم شکست را چشید و شانس رسیدن به صدر جدول را از دست داد.

مارتینس سرمربی این تیم پس از پایان بازی، گفت: ما به پیروزی عادت کرده بودیم. بسیار سخت است که قبول کنیم در این بازی شکست خوردیم. دو گلی که در دقایق پایانی نیمه اول دریافت کردیم، روحیه بازیکنانم را به هم ریخت و دیگر نتوانستیم فوتبال همیشگی خود را ارائه دهیم و در نهایت بازی را واگذار کردیم.

اوساسونا در این دیدار در دقایق 40 و 44 نیمه اول توسط سخودو و مارتینس به گل رسید. جواد نکونام 90 دقیقه در ترکیب اوساسونا در این بازی حضور داشت.

سرمربی موفق لوانته افزود: این پیروزی را به بازیکنان اوساسونا ترکیب می‌گویم. آن‌ها نمایش بسیار خوبی در این دیدار داشتند و مستحق این پیروزی بودند.


وی در پایان با بیان این که بازیکنان تیم باید تمام تمرکز خود را معطوف به دیدار آینده این تیم مقابل والنسیا کنند، افزود: این شکست نباید بهانه‌ای برای شکست‌های آینده باشد بلکه باید پلی برای پیروزی‌ها و نتایج خوب تیم در ادامه لیگ باشد. امیدوارم که بازیکنان این شکست را به فراموش بسپارند و تمام تمرکز خود را در بازی آینده مقابل والنسیا که حکم داربی را برای ما دارد، بگذارند و این شکست را به فراموشی بسپارند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -