تبلیغات
love Real Madrid - پیش بینی بزرگان فوتبال درمورد لیگ قهرمانان اروپا
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

پیش بینی بزرگان فوتبال درمورد لیگ قهرمانان اروپا

دوشنبه 9 آبان 1390 11:38 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahiمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایتالیا تیم فوتبال بارسلونا را شانس مسلم قهرمانی فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا معرفی کرد. 


   به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان، در یک نظرخواهی انجام گرفته در لندن از چهره‌های ممتاز این رشته ورزشی جهان،‌ آریگو ساچی پیش بینی کرد بارسلونا همچنان مقام نخست این پیکارها را از آن خود می‌کند.
این مربی که در سال‌های ۱۹۸۹ و ۱۹۹۰ در نقش سرمربی آ.ث‌میلان فاتح جام باشگاه‌های اروپا شد، اظهار داشت: فکر می کنم در ایستگاه آخر لیگ قهرمانان، بارسا همچنان حضور خواهد یافت و قدرتش را یکبار دیگر با کسب مقام نخست به رخ خواهد کشید.
 
*گولیت: بارسا اوج می گیرد و قهرمان خواهد شد
رود گولیت، کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال هلند و عضو پیشین آ.ث.میلان نفر دیگری درنظرخواهی مذکور بود. 
 
این چهره که هنوز یاد و خاطره بازی های خوبش در کنار مارکو فان باستن و فرانک ریکارد، دو هموطنش در اذهان باقی است، اظهار داشت: برخی از تحلیل‌گران از افت و خیز‌های بارسلونا در مقطع کنونی ایراد می گیرند. آنها می گویند کاتالان‌ها برای تکرار مقام قهرمانی فصل قبل شانس کمی دارند. اما باور من چیزی دیگر است.
 
وی افزود: فکر می کنم در پایان فصل شاهد اوج‌گیری مجدد تیم تحت رهبری گواردیولا خواهیم بود و قهرمانی‌شان را نظاره خواهیم کرد.
 
*ژائو پینتو: بایرن مستحکم قهرمان می شود
ستاره طلایی پیشین فوتبال هلند یکی از معدود چهره‌های بود که در این نظرخواهی از بارسلونا و حتی آ.ث میلان به عنوان شانس قهرمانی یاد نکرد.
این چهره که روزگاری جزو نسل طلایی پرتغال محسوب می شد، از پرافتخارترین تیم بوندس لیگا آلمان به عنوان فاتح لیگ قهرمانان اروپا یاد کرد. 
وی گفت: بایرن فوتبالی زیبا به نمایش می گذارد. آنها بسیار با استحکام شده اند. احتمال زیادی می دهم این تیم قهرمان شود.
 
*برتولد: قهرمانی فقط برای بارسا!
برخلاف پینتو پرتغالی که از شانس قهرمانی یک تیم آلمانی همچون بایرن مونیخ حرف به میان آورد، توماس برتولد، عضو تیم ملی آلمان در جام جهانی ۱۹۹۰ چنین باوری ندارد. او یکی از نظردهندگان در این رای گیری بود. 
برتولد اظهار داشت: من کماکان به قهرمانی بارسلونا اعتقاد دارم.
 
*کامارک:به قهرمانی رئال با مورینیو می اندیشم
ستاره فوتبال سوئد آخرین نفری بود که در این میان نقطه نظرش را در مورد تیم اول لیگ قهرمانان اروپا در پایان فصل بیان کرد. 
وی که همراه با تیم کشورش در جام جهانی ۱۹۹۴ به مقام سومی رسید، اظهار داشت: فکر می کنم امسال اتفاقات مهمی در سطح لیگ قهرمانان روی خواهد داد. من شانس زیادی می دهم رئال‌مادرید تحت هدایت خوزه مورینیو فاتح لیگ قهرمانان شود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -