تبلیغات
love Real Madrid - اتوئو: ترك اینتر تصمیم درستی بود
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

اتوئو: ترك اینتر تصمیم درستی بود

دوشنبه 9 آبان 1390 11:45 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahiمهاجم کامرونی آنژی ماخاچکالای روسیه از پیوستن به این تیم ابراز خوشحالی کرد. 


   ساموئل اتوئو مهاجم کامرونی پیشین بارسلونا و اینتر در فصل نقل و انتقالات تابستانی با قراردادی چهار ساله و حقوق سالیانه 20 میلیون یورو راهی روسیه شد و به تیم آنژی ماخاچکالای این کشور پیوست.

بسیاری معتقدند که انتقال اتوئو به روسیه کار درستی نبود و اتوئو به خاطر پول زندگی فوتبالی خود را تباه کرد، اما خود این مهاجم کامرونی نظر دیگری دارد و بر این باور است که تصمیم او برای ترک اینتر و پیوستن به آنژی ماخاچکالا درست بود.

اتوئو 30 ساله در گفتگو‌ با یک شبکه فرانسوی، تصریح کرد: بسیاری از من به این خاطر که اینتر را ترک کردم و به روسیه آمده‌ام انتقاد می‌کنند، اما خود من بر این باورم که تصمیم کاملا درستی گرفته‌ام.

وی افزود: در اینجا همه چیز خوب است و احساس راحتی و آرامش می‌کنم. اصلا قصد بازگشت به غرب اروپا را ندارم. من در روسیه هیچ مشکلی ندارم و همه چیز طبق روال است. بنابراین از تصمیم خود پشیمان نیستم و از آمدن به ماخاچکالا هم خوشحالم.

اتوئو از علاقه باشگاه پاری سن ژرمن برای جذب او، اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: من چیزی نمی دانم و خبری نشنیده‌ام، اگر پیشنهادی داشته باشم آن را بررسی خواهم کرد. در کل من در اینجا راحت هستم و روزگار خوبی را سپری می‌کنم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -