تبلیغات
love Real Madrid - لیگ قهرمانان اروپا
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

لیگ قهرمانان اروپا

سه شنبه 10 آبان 1390 02:18 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahi


بایرن و اینتر به دنبال تثبیت صدرنشینی 

تیم‌های فوتبال بایرن‌مونیخ، اینترمیلان، منچستریونایتد و رئال مادرید برای تثبیت موقعیت خود در لیگ قهرمانان اروپا خواهان کسب برتری مقابل حریفان هستند. 


    در ادامه دور برگشت این پیکارها در گروه‌های اول تا چهارم فرداشب با 8 دیدار پیگیری خواهد شد. 
در گروه اول بایرن مونیخ آلمان که اکنون با ۷ امتیاز صدرنشین گروه اول است، برای تثبیت موقعیت خویش در صدر جدول در خانه با ناپولی ایتالیا دیدار خواهد کرد. شاگردان یوپ هاینکس که امسال نتایج خوبی در بوندس لیگا و این پیکارها گرفته‌اند، در دیدار رفت با وجود برتری مقابل حریف ایتالیایی به تساوی یک بر یک رسیدند و ‌خواهان کسب هر سه امتیاز این مصاف هستند.

در دیداری دیگر این گروه ویارئال تیم بدون امتیاز اسپانیایی مقابل منچسترسیتی انگلیس قرار می‌گیرد. میهمانی که در بازی رفت ۲ بر یک برنده شده و در هفته‌های اخیر نتایج خیره کننده‌ای همچون برد ۶ بر یک مقابل منچستریونایتد در پیکارهای داخلی داشته است.
در این گروه پس از ژرمن‌ها ناپل با ۵ و منچسترسیتی با ۴ امتیاز، دوم و سوم هستند و به نظر می رسد رقابت بر سر سهمیه دوم گروه پس از ژرمن‌ها میان این دو حریف باشد.
 
*جدول گروه یک:
۱-بایرن مونیخ ۷ امتیاز
۲-ناپل ۵ امتیاز
۳- منچسترسیتی ۴ امتیاز
۴- ویارئال بدون امتیاز
 
در گروه دوم اینترمیلان ایتالیا در خانه با لیل قهرمان فصل گذشته فرانسه دیدار خواهد کرد. نراتزوری که در این پیکارها بر خلاف لیگ ایتالیا به طور نسبی خوب نتیجه گرفته‌اند با حمایت تماشاگران حاضر در جوزپه مه‌آتزا چشم به سه امتیاز این مصاف دارند. 
از این گروه همچنین ترابوزان اسپور ترکیه میزبان زسکا روسیه است.
در این گروه اینترمیلان با ۶ امتیاز صدرنشین است. اما زسکا و ترابوزان اسپور هریک با ۴ امتیاز، دوم و سوم هستند و لیل ۲ امتیازی با حضور در رده چهارم امید به صعود از گروه خویش دارد.
 
*جدول گروه ۲:
۱-اینترمیلان ۶ امتیاز
۲-زسکا ۴ امتیاز
۳-ترابوزان‌اسپور ۴ امتیاز
۴-لیل ۲ امتیاز
 
در گروه سوم منچستریونایتد میزبان اوتلول گالاتی رومانی است.  منچستری‌ها که در بازی رفت ۲ بر صفر برنده شدند، در خانه نیز چشم به سه امتیاز بازی دارند تا با کسب بردی دلنشین بتوانند آثار به جای مانده شکست عجیب و سنگین از همشهری‌ها را جبران کنند.
در دیداری دیگر از این گروه همچنین بنفیکا پرتغال برابر بازل قرار می‌گیرد. 
در شرایط حاضر بنفیکا با ۷ امتیاز صدرنشین است.؛ اما منچستریونایتد با ۵ امتیاز دوم و بازل سوئیس با ۴ امتیاز در رده سوم قرار دارد.
 
*جدول گروه ۳:
۱-بنفیکا ۷ امتیاز
۲-منچستریونایتد ۵ امتیاز
۳-بازل ۴ امتیاز
۴-اوتلول بدون امتیاز
 
در گروه چهارم المپیک لیون فرانسه میزبان رئال مادرید است و آژاکس آمستردام هلند میزبان دیناموزاگرب کرواسی است.
در این گروه رئال مادرید با کسب تمام 9 امتیاز ممکن برای صعود شرایط بسیار ایده‌آلی دارد. مردان خوزه مورینیو امید فراوانی دارند تا در خانه لیونی‌ها برد دیدار رفت را تکرار کنند و حضور خود را در دور بعد جشن بگیرند.
المپیک لیون و آژاکس آمستردام نیز هر یک با ۴ امتیاز در این گروه دوم و سوم هستند.
 
*جدول گروه ۴:
۱-رئال مادرید ۹ امتیاز
۲-المپیک لیون ۴ امتیاز
۳-آژاکس آمستردام ۴ امتیاز
۴-دیناموزاگرب بدون امتیاز

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -