تبلیغات
love Real Madrid - مصدومیت مجدد جرارد
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

مصدومیت مجدد جرارد

چهارشنبه 11 آبان 1390 12:23 ق.ظ

نویسنده : khalil sayahiکاپیتان باتجربه قرمزها در تمرینات هفته گذشته تیمش از ناحیه قوزک پا دچار ضرب دیدگی شد و دیدار این هفته مقابل وست بروم را از دست داد.


   به گزارش نشریه گاردین، استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، بار دیگر دچار مصدومیت شد و امیدهایش برای بازگشت به تیم ملی انگلیس را از دست داد.

کاپیتان باتجربه قرمزها در تمرینات هفته گذشته تیمش از ناحیه قوزک پا دچار ضرب دیدگی شد و دیدار این هفته مقابل وست بروم را از دست داد. به این ترتیب او از دو هفته قبل و دیدار مقابل منچستریونایتد که اولین حضور او در ترکیب اصلی تیمش بعد ماه ها بود، هنوز برای لیورپول به میدان نرفته است.

براساس گزارش ها، جرارد بار دیگر پایش را گچ گرفته و پزشکان باشگاه لیورپول امروز تصمیم داشتند روش درمانی جدیدی را روی او اجرا کنند. به این ترتیب امیدهای این ستاره 31 ساله برای حضور در دو دیدار دوستاه آینده تیم ملی انگلیس مقابل اسپانیا و سوئد از دست رفت. کاپلو فهرست تیمش برای این دو دیدار را روز یکشنبه منتشر کرد.

از ابتدا انتظار می رفت دون فابیو از بازیکنان جوان برای این دو دیدار دعوت کند اما در صورتی که جرارد آماده بود، با توجه به غیبتش در دیدارهای چند ماه اخیر سه شیرها، احتمالا در فهرست نهایی این دو دیدار حضور پیدا می کرد.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -