تبلیغات
love Real Madrid - نتایج گروه E لیگ قهرمانان اروپا
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

نتایج گروه E لیگ قهرمانان اروپا

چهارشنبه 11 آبان 1390 11:40 ق.ظ

نویسنده : khalil sayahiچلسی در ادامه نتایج ضعیف خود این بار در خانه خنک بلژیک متوقف شد.


گنک 1 – چلسی 1

 در دور برگشت از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و در گروه پنجم تیم فوتبال چلسی در زمین گنک با تساوی 1-1 متوقف شد.

شاگردان ویلاس بواس که این هفته در لیگ برتر با نتیجه 5 بر سه مغلوب آرسنال شده بودند نتوانستند نماینده بلژیک را شکست دهند تا کار صعودشان به دیدارهای بعدی کشیده شود.

در این دیدار که به میزبانی نماینده بلژیکی برگزار شد ابتدا رامیرس هافبک چلسی در دقیقه 25 روی یک و دویی که با فرناندو تورس انجام داد خود را در موقعیت گل قرار داد و با یک ضربه دقیق توپ را به تور دروازه گنک چسباند و تیمش را پیش انداخت.

در ادامه بازی داوید لوئیس مدافع چلسی یک ضربه پنالتی را هم از دست داد تا در نهایت در نیمه دوم بازی و در دقیقه 61 ژل ووسن دروازه پیتر چک را روی یک ارسال باز کند و بازی را به تساوی بکشاند.

والنسیا 3 – بایرلورکوزن 1

در دیگر دیدار این گروه والنسیا موفق شد با نتیجه سه بر یک از سد لورکوزن بگذرد. در این بازی یوناس مهاجم والنسیا در ثانیه 11 بازی روی اشتباه دروازه بان لورکوزن موفق شد دروازه این تیم را باز کند و دومین گل سریع تاریخ لیگ قهرمانان را به نام خود ثبت کند.

در ادامه بازی اشتفان کیسلینگ مهاجم لورکوزن در دقیقه 31 بازی روی یک ضربه سر بازی را به تساوی کشاند. نیمه نخست با تساوی 1-1 دو تیم به پایان رسید اما در نیمه دوم روبرتو سولدادو در دقیقه 65 و عادل رامی در دقیقه 75 دو گل دیکر برای والنسیا به ثمر رساندن تا شاگردان اونای امری در نهایت بازی را با حساب سه بر یک به سود خود به پایان برسانند.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -