تبلیغات
love Real Madrid - مورینیو: کاملا مستحق برد بودیم
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

مورینیو: کاملا مستحق برد بودیم

پنجشنبه 12 آبان 1390 02:03 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahiمربی پرتغالی معتقد است که تیمش شایسته برد در دیدار 4شنبه شب مقابل لیون بوده است.


 خوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید معتقد است که تیمش به شایستگی توانست تا با نتیجه 0-2 مقابل المپیک لیون به پیروزی برسد. 

 دو گل از کریستیانو رونالدو باعث شد تا رئال به یک پیروزی آسان دست یافته و صعودش به دور بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را مسجل کند. 

 درپایان این مسابقه، خوزه مورینیو به تمجید از شیوه بازی شاگردانش پرداخت ولی از اینکه مجبور شده تا دقیقه 69 بازی صبر کرده تا سرنوشت بازی عملا رقم بخورد،ناراحتی اش را ابراز کرد.

 خوزه مورینیو در کنفرانس خبری پس از بازی گفت:« ما بازی جدی و سختی را پیش رو داشتیم. در نیمه اول می توانستیم با تصمیمات بهتری در 20 متر نهایی ، کار را تمام کنیم. با به ثمر رسیدن گل دوم بازی، مسابقه رسما و عملا تمام شد. ما مثل همیشه آرام بودیم و از نظر تاکتیکی در تمام دقایق کنترل بازی را در دست داشتیم. الان 12 امتیازی هستیم و به دور بعدی رقابتها صعود کرده ایم. الان باید به دنبال صدرنشینی درمرحله گروهی باشیم.» 

 رئال با ده گل زده و بدون دریافت گلی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در اروپاست ولی مورینیو دراین باره با فروتنی صحبت می کند:« ما باید در همین مسیر حرکت کنیم. اوضاع خوب پیش می رود ولی پارسال هم همین طور بود. ما با 5 برد و یک تساوی به نیمه نهایی رسیدیم. باید ببینیم که آیا امسال هم می توانیم این کار را انجام دهیم یا خیر؟» 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -