تبلیغات
love Real Madrid - فرگوسن: رونی دیشب هافبک فوق العادهای بود.
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

فرگوسن: رونی دیشب هافبک فوق العادهای بود.

پنجشنبه 12 آبان 1390 02:05 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahiمربی یونایتد از رونی خواسته بود تا به خاطر مصدومان متعدد در رختکن این تیم در میانه میدان بازی کند ورونی دراین پست هم خوب درخشید.


 سرالکس فرگوسن مربی باتجربه منچستریونایتد در صحبتهایی به تمجید از عملکرد وین رونی در خط میانی شیاطین سرخ پرداخت. 

 یونایتد 4شنبه شب موفق شد تا مقابل اتلول گالاتی به برد 0-2دست یابد البته آنها در این دیدار فوتبال فوق العاده ای را ارائه ندادند. رونی در جریان این بازی در خط میانی بازی می کرد و گلهای آنتونیو والنسیا و وین رونی سه امتیاز بازی را به حساب یونایتد واریز کرد.  

 درپایان این مسابقه سرالکس فرگوسن به اسکای سپورتس گفت:« فکر می کنم که رونی عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشت. حریف ما در دیدار 4شنبه شب به بهترین نحو ممکن به دفاع پرداخت و تلاش می کرد تا حملات ما را متوقف کند.پس خیلی سخت است که این را بگوئیم ولی من با اعتماد به نفس تمام رونی را در خط میانی قرار دادم.» 

 مربی باتجربه شیاطین سرخ ادامه داد:« ما سعی کردیم تا با توجه به مصدومانی که داریم خط میانی منسجمی را شکل دهیم. مایکل کریک هنوز مصدوم است و تام کلورلی هم همین طور.» 

 عملکرد رونی دراین دیدار و در خط میانی یونایتد به شدت نظر مثبت فرگوسن را به خود جلب کرده بود:« رونی خیلی خوب بازی کرد.» 

 یونایتد با کسب سه امتیاز این بازی یک گام دیگر به صود به دور بعدی رقابتها نزدیک تر شدند. در صورتی که آنها مقابل بنفیکا به پیروزی برسند، می توانند به عنوان تیم صدرنشین گروه به دور بعد راه یابند. 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -