تبلیغات
love Real Madrid - مانچینی: همین روند را ادامه خواهیم داد
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

مانچینی: همین روند را ادامه خواهیم داد

پنجشنبه 12 آبان 1390 02:06 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahiمربی ایتالیایی 4شنبه شب شاهد برد 0-3 تیمش مقابل ویارئال بود.


 روبرتو مانچینی مربی ایتالیایی باشگاه منچسترسیتی خوشحالی اش را از برد 0-3 تیمش مقابل ویارئال ابراز کرد و درعین حال به این نکته اشاره کرد که شاگردانش باید سطح عملکردشان را به همین ترتیب و باهمین ثبات حفظ کنند. 

 دو گل از یایا توره و یک گل از ماریو بالوتلی (از روی نقطه پنالتی) باعث شد تا سیتی به سه امتیاز بازی دست یافته و در رده دوم جدول گروه آ قرار بگیرد. 

 درپایان این بازی بود که مربی سیتی ابراز امیدواری کرد تا تیمش بتواند به حرکتش دراین مسیر ادامه بدهد. آنها باید در روز شنبه مقابل کوئینز پارک رنجرز قرار بگیرند. 

 درپایان این دیدار مانچینی به آی.تی.وی اسپورت گفت:« اگر ممکن باشد می خواهیم به خوب بازی کردنمان ادامه دهیم. ولی می دانیم که تک تک بازیها، بازیهای سختی هستند. الان و تا 60 ساعت دیگر باید بازی دیگری را برگزار کنیم. کار سختی است و ما باید برخی از بازیکنان دیگرمان را دراین بازی به کار بگیریم.ما می دانیم که در لیگ قهرمانان اروپا هر اتفاقی ممکن است رخ دهد ولی الان ما عملکرد خوبی داریم و این مهمترین نکته است.اگر ممکن باشد حتی می خواهیم بهتر از این هم بشویم ولی بعد از این برد واقعا خوشحالیم.» 

 داوید سیلوا در جریان دیدار 4شنبه شب با مصدومیت مواجه شده و تعویض شد. 

 با این نتیجه سیتی با 3 امتیاز فاصله نسبت به بایرن صدرنشین در رده دوم جدول گروه آ قرار گرفته. بایرن 4شنبه شب توانست تا با نتیجه 2-3 ناپولی را شکست دهد. 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -