تبلیغات
love Real Madrid - مارادونا برای کاسانو نامه فرستاد
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

مارادونا برای کاسانو نامه فرستاد

پنجشنبه 12 آبان 1390 01:06 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahiمربی سابق تیم ملی آرژانتین زمانی که کاسانو در رم توپ می زد، با این بازیکن ایتالیایی آشنا شده بود.


 دیگو آرماندو مارادونا سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین و مربی کنونی باشگاه الوصل امارات با انتشار نامه ای در روزنامه کوریره دلوسپورت، خطاب به آنتونیو کاسانو ، برای این ستاره ایتالیایی آرزو کرده تا هر چه سریعتر بهبود یابد. 

 در نامه سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین خطاب به کاسانو می خوانیم:« لحظاتی در زندگی هست که یک فوتبالیست باید قوی باشد. برای خودش، برای فرزندانش و برای خانواده اش. اینها لحظات سختی کشیدن هستند. شاید حتی سختی های فیزیکی. می دانم که درمورد چه صحبت می کنم و می دانم که در این لحظات، آنتونیوی عزیز،درک می کنی که چه می خواهم به تو بگویم.» 

 مربی آرژانتینی در ادامه این نامه نوشت:« می دانم که به چه چیزهایی فکر می کنی و ترسها و نگرانی هایی که به ذهنت می آیند را درک می کنم. حس سردرگمی ات را درک می کنم و این تنهایی که به ناگاه همه چیز را سیاه می بینی حس می کنم. این را می دانم؛ خیلی خوب هم درک می کنم و به همین خاطر خیلی خودم را به تو و رینو گتوزو که او هم دوران سختی را پشت سرمی گذارد، نزدیک می دانم.» 

 در ادامه نامه مارادونا می خوانیم:« ولی آنتونیوی عزیز؛ من مطمئنم که روحیه مثبت تو، که از آن روزی که همدیگر را در رم دیدیم در یاد من مانده، فیزیک بدنی قوی ات و کمک کسانی که درکنار تو هستند و تو را دوست دارند، به تو کمک خواهد کرد تا از این روزها رهایی یابی.» 

 در بخش پایانی این نام ، مارادونا امیدوار است تا کاسانو به روزهای اوجش بازگردد:« امیدوارم تا به زودی به روزهای خوش زندگی برگردی و مجددا پا به توپ شوی .امیدوارم که به دنیای فوتبال بیایی ؛ چون بازیکنان بامهارتی مثل تو همیشه جایشان در زمین خالی است.» 

 در بخش امضای این نامه ، دن دیگو با آرزوی موفقیت برای کاسانو نوشته:« با آروزی موفقیت برای دوستم» 

 روزنامه مارکا متن این نامه رابازتاب داده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -