تبلیغات
love Real Madrid - دوری شش هفته ای شواین اشتایگر از میادین
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

دوری شش هفته ای شواین اشتایگر از میادین

پنجشنبه 12 آبان 1390 02:08 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahiستاره 27 ساله بایرن مونیخ دست کم برای یک ماه از میادین ورزشی به دور خواهد بود


 سران باشگاه بایرن مونیخ اعلام کردند که در جریان دیدار دو تیم بایرن مونیخ و ناپولی در دور چهارم رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، باستین شواین اشتایگر، بازیکن بایرن دچار شکستگی استخوان ترقوه شده است. 

 این اتفاق تنها 8 دقیقه بعد از شروع نیمه دوم بازی و در پی برخوردی که میان شواین اشتایگر و گوخان اینلر رخ داد، اتفاق افتاد و بعد شواین اشتایگر مجبور شد تا در زمین مسابقه جایش را به آناتولی تیموشوک بدهد.  

 نتایج تستهای اولیه حکایت از آن دارد که استخوان ترقوه شواینی شکسته و او دست کم بین 4 تا 6 هفته از میادین ورزشی به دور خواهد بود.  
 

 بدین ترتیب شواین اشتایگر در دیدارهای دوستانه تیم ملی آلمان مقابل اوکراین و تیم ملی هلند غایب خواهد بود و شانس حضور در مصاف بایرن، بوروسیا دورتموند را هم از دست خواهد داد. 

 یوپ هاینکس در پایان مسابقه گفت:« باستین شواین اشتایگر بازیکن مهمی است . واقعا حیف شد ولی ما در طول این مدت به خوبی توانسته ایم تا جای بازیکنان مصدوممان را پر کنیم. او 4شنبه یا 5شنبه موردعمل جراحی قرار می گیرد و برای مدتی طولانی ازهمراهی تیم به دور خواهد بود. بعد از این می توانید واکنش بازیکنان بایرن را ببینید.» 

 مربی باواریایی ها ادامه داد:« آنها همگی می دانند که شواینی بازیکنی است که می تواند در دست گرفتن کنترل بازی به تیم کمک کند و سرعت بازی را بالا ببرد . شواین اشتایگر در اوج آمادگی بود. بعد از تعویض و از زمین خارج شدن او بود که وقفه کوچکی در بازی ایجاد شد.» 

 بایرن در حال حاضر با کسب 10 امتیاز از 4 بازی درصدر جدول گروه آ رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد و در دور بعدی بازیها میزبان ویارئال خواهد بود. 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -