تبلیغات
love Real Madrid - رونی: در هر پستی که بخواهند بازی می کنم
اخبار رئال مادرید برای عاشقان رئال مادرید

رونی: در هر پستی که بخواهند بازی می کنم

پنجشنبه 12 آبان 1390 02:09 ب.ظ

نویسنده : khalil sayahiمهاجم شیاطین سرخ معتقد است که توانای بازی در تمام نقاط زمین را دارد.


 رونی در دیدار برگشت مقابل اوتلول گالاتی رومانی همچون بازی رفت خوش درخشید و گل دوم تیمش را در دقیقه 87 به ثمر رساند. 

 از نکات جالب این دیدار به کار گرفتن وین رونی در پست هافبک وسط بود. 

 رونی پس از پایان بازی گفت: براین باورم که نمایش خوبی در این دیدار داشتیم و به آنچه که در پی آن بودیم دست یافتیم. ما تجربه زیادی در لیگ قهرمانان اروپا داریم. به خوبی میدانیم که بازی کردن در این رقابت‌ها مقابل تمام تیم‌ها سخت است. تیم گالاتی فراتر از انتظارات ظاهر شد. آنها در بعضی از دقایق بازی برای ما مشکل ساز بودند. بازیکنان این تیم با دفاع چند لایه و فشارآوردن بر تیم ما شب خوبی را پشت سر گذاشتند. 

 بهترین گلزن این فصل شیاطین سرخ درباره به کار گرفته شدنش در پست هافبک وسط در این دیدار تصریح کرد: معتقدم که در این بازی توانستم انتظارات کادر فنی را در این پست برآورده کنم و نمایش قابل قبولی از خود به جای گذاشتم. حاضرم در هر پستی که کادر فنی تشخیص می‌دهد، بازی کنم. من در ابتدای دوران فوتبالیم در پست هافبک وسط و پشت سر مهاجمان بازی می‌کردم بنابراین بازی کردن در چنین پستی برایم بیگانه نیست. 

 وی افزود: وقتی که در خط وسط بازی می‌کنی باید همه در کارهای هجومی شرکت کرد و هم در کارهای دفاعی. سرمربی تیم هم از من خواست که هم در کار هجومی شرکت کنم و هم در کار دفاعی. از اینکه توانستم دستورات او را اجرا کنم خوشحالم. احساس می‌کنم که می‌توانم در هر پستی بازی کنم. اگر دربازیهای آینده‌ هم در همین پست به کار گرفته شوم مشکلی نخواهم داشت. 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -